Hotele, hostele, noclegi

Nowoczesny hotel w Karkonoszach

Konferencje Szklarska Poręba

Witamy w Willi Odkrywców. Oferujemy noclegi na terenie Szklarskiej Poręby. U nas znajdziecie Państwo komfortowe pokoje z łazienkami, telewizją i dostępem do internetu. Umożliwiamy również przeprowadzanie konferencji biznesowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej www.willaodkrywców.pl!

Apartamenty nad brzegiem morza

noclegi

Jeżeli marzą Ci się wspaniałe wakacje, w trakcie których skorzystasz ze złocistych plaż oraz relaksujących kąpieli, skorzystaj z naszych noclegów blisko morza w Świnoujściu. Wynajmujemy wspaniale wyposażone apartamenty dla różnej liczby osób, które z całą pewnością spełnią wszelkie Państwa oczekiwania.

Noclegi w górach

Pokoje Karpacz

To właśnie na Ciebie, w naszej rezydencji czekają przytulne i luksusowe pokoje! Karpacz to piękne miejsce, w którym znajduje się nasza Willa Karkonoska. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które doceniają wysoką jakość, profesjonalną obsługę i atrakcyjne warunki. Ponadto, gwarantujemy Państwu niezapomniane przeżycia. Nasi goście docenili zaangażowanie i indywidualne dostosowanie do potrzeb każdego turysty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą pokoi w Karpaczu oraz skorzystania z niej.

Przyjęcie weselne w wynajętej restauracji

Sale weselne Elbląg

W hotelu Młyn znajdziesz piękne i komfortowe sale weselne. Elbląg daje możliwość stworzenia niezwykłej atmosfery na Twoim ślubie, dzięki któremu zostanie on zapamiętany. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której możecie Państwo obejrzeć zdjęcia z przyjęć organizowanych w naszych salach. Zapraszamy do kontaktu z pracownikami, którzy przedstawią Państwu nasze sale weselne, gdzie będziecie mogli Państwo zorganizować zarówno kameralny obiad dla rodziny, jak i przyjęcia do 120 gości.

Podróż na Czarny Ląd

wycieczka Afryka

Planujesz niezapomniane wakacje? Wybierz wycieczkę afrykańską i odkryj uroki Czarnego Lądu! Zaprojektowaliśmy dla Ciebie wyjątkową podróż, pełną przygód i niezapomnianych wrażeń. Przeżyj niezwykłe safari, podziwiaj dziką przyrodę w jej naturalnym środowisku i zanurz się w kulturze tych fascynujących ziem. Wspólnie odkryjemy tajemnice afrykańskiej przyrody, zobaczymy majestatyczne dzikie zwierzęta oraz zapoznamy się z tradycjami i zwyczajami miejscowych plemion. Twoja wycieczka afrykańska to wyjątkowa szansa na rozszerzenie horyzontów i doświadczenie prawdziwej przyrody. Dołącz do nas i przeżyj przygodę życia na Czarnym Lądzie!

Luksusowe noclegi dla turystów i biznesmenów

Apartamenty Warszawa wynajem

Proponujemy Państwu lokale w centrum stolicy, dla dwóch lub więcej osób, w świetnej lokalizacji blisko metra. Apartamenty na wynajem w Warszawie to luksus, piękne wnętrza, wspaniałe widoki z okien i całkowita prywatność. Jedziesz w podróż biznesową i musisz mieć zupełny spokój do pracy i odpoczynku? W naszym lokalu nikt nie będzie Ci przeszkadzał, a sprzątaniem zajmiemy się raz na tydzień za Ciebie. Jedziesz z bliskimi na zwiedzanie stolicy Polski? W naszych pokojach będziesz mieć dostęp do internetu, a także dużo przestrzeni na spędzanie czasu z rodziną i odpoczynek po turystycznych atrakcjach.

Zabiegi SPA w Rewalu

SPA Rewal

Chcesz odpocząć od codzienności i zapomnieć o niej choć na moment? Masz do tego pełne prawo! A my pozwolimy Tobie zrealizować Twoje marzenie. Proponujemy SPA w Rewalu, które pozwoli Tobie na pełne odprężenie ciała i relaks umysłu. Przyjedź do Grand Resort i przeżyj niesamowite chwile, dzięki najlepszym zabiegom pielęgnacyjnym.