Studia, Edukacja, Szkolenia, Praca

Egzaminy dla przyszłych kierowców

Test na prawo jazdy

Posiadamy kompletną, regularnie aktualizowaną bazę pytań dla kandydatów na kierowców. Dzięki zapoznaniu się z nimi test na prawo jazdy w ośrodku egzaminacyjnym będzie łatwością i nie zaskoczy Cię żadne zadanie.Posiadamy zestawy dla kategorii A, B, C, D oraz T, których można spodziewać się w bieżącym roku na egzaminie.

organizacja pomocy społecznej

Centrum Kształcenia Dorosłych Edukacja w Radomiu to szkoła policealna, ale także szereg kursów i programów rozwijających kwalifikacje. Prowadzimy nauczanie, ale co ważne uzyskaliśmy zgodę Ministra Pracy na realizację szkoleń specjalizacyjnych - organizacja pomocy społecznej. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.

Oferta kursów i szkoleń z języka angielskiego

Kursy języka angielskiego

Jako szkoła językowa Smart Academy z siedzibą w Puławach oferujemy kursy oraz szkolenia z języka angielskiego. Uczymy zarówno dzieci, nastolatków, jak i dorosłych. Jesteśmy w stu procentach pewni naszej wiedzy i polegamy na naszym doświadczeniu. Stosując najnowsze techniki nauczania, pomagamy Państwu w szybki i efektywny sposób zrozumieć obcy język. Nasza szkoła zadba o to, byś mógł posługiwać się językiem, którym mówią miliony ludzi! Oferujemy szeroką gamę typów i formatów zajęć. Prowadzimy zarówno angielski biznesowy, jak i dla maturzystów, dla licealistów czy taki, który pomaga w rozmowie rekrutacyjnej. Nawet małe dzieci znajdą coś dla siebie! Zapraszamy na naszą stronę www! Zapisz się i mów swobodnie!

Akademia językowa w Warszawie

Szkoła językowa online

Szukasz najlepszego sposobu na to, by podnieść swoje kompetencje i czuć się pewniej w pracy, na wakacjach za granicą i oglądając seriale? Nasza warszawska szkoła językowa online odpowie na wszelkie Twoje potrzeby. Zapewniamy dopasowanie do każdego kursanta - wspólnie osiągniemy oczekiwane przez Ciebie cele!