Siłownie, baseny, sauny, spa

Specjaliści od jednośladów

Rowery Kraków

Wiele osób poszukuje w Krakowie sklepu z rowerami, który byłby w stanie dać im możliwość zakupienia najnowszych modeli, pochodzących z tegorocznych kolekcji i odzwierciedlających najnowsze osiągnięcia techniczne producentów. Rowmix daje właśnie taką możliwość. Jeżeli więc cenisz sobie funkcjonalność - zaufaj nam!

Zajęcia dla fanów sztuk walki

Kickboxing

Lubisz treningi, które łączą w sobie tradycję i współczesność? Kickboxing właśnie taki jest - wywodzi się od japońskiego karate i zawiera w sobie elementy boksu tajskiego. Ćwiczenia pozwalają pozbyć się nadmiernego stresu i rozdrażnienia, a także uczą cierpliwości w walce oraz znacznie poprawiają samoocenę.

Lord4Sport

Sprzęt sportowy

Atlasy czy ławeczki do sztang to nie jedyny sprzęt do siłowni jaki oferuje nasza firma. W ofercie znajdziesz również wiele sprzętu fitness, dzięki któremu Twoja sylwetka nabierze ładnego kształtu. Cały sprzęt sportowy jaki posiadamy może nadawać się jako sprzęt do siłowni, ponieważ nie każda osoba chce podnosić sztangi. Ciągle powiększamy naszą ofertę o nowe produkty, aby klient widział, że działamy prężnie się rozwijając i dbając, aby wszytki sportowy sprzęt do siłowni, czy fitness był nowoczesny.

Kije do gry w poola i snookera

Kij do bilarda

Proponujemy przedmioty niezbędne do snookera i poola. Można u nas zakupić kij do bilarda w licznych wariantach, które różnią się grubością, długością i innymi parametrami. Oferujemy jedno- i dwuczęściowe modele pochodzące od znanych producentów, które sprawdzą się dla początkujących i zaawansowanych graczy.

Rowery crossowe

Poszukujecie Państwo uniwersalnego jednośladu, na którym będziecie mogli przemierzać zarówno miasto, jak i lasy? Rowery crossowe, jakie znajdziecie w asortymencie naszego sklepu to wersje przeznaczone właśnie do tego. Oferujemy pojazdy w zróżnicowanych cenach i wersjach kolorystycznych, które sprawdzą się zarówno w przypadku amatorów jak i profesjonalistów oraz Pań i Panów. W naszym sklepie znajdziecie też wszelki niezbędny sprzęt do jazdy - kaski, odzież, ochraniacze, plecaki, bidony czy oświetlenie.