« Strona główna

Budownictwo i wynajem - Wynik 2

Sprzedaż lokali

pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości
0 komentarzy

Skuteczny i zyskowny obrót lokalami wymaga odpowiednich umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia. Nasza agencja oferuje Państwu pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości. Oznacza to, że znajdziemy chętnego klienta, dopilnujemy wszelkich formalności i z sukcesem pozbędziemy się Twojego budynku za możliwie najkorzystniejszą cenę.


\"GEOCER\" mgr inż. Jacek Obłękowski

Geodezja Żyrardów
0 komentarzy

Jeżeli poszukują Państwo wsparcia profesjonalistów przy tyczeniu budynków bądź wykonywaniu map cyfrowych, to chętnie udzielimy pomocy. Naszą specjalnością jest geodezja. Świadczymy w tym zakresie kompleksowe usługi na terenie Żyrardowa i okolic. Jesteśmy otwarci na zlecenia od klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wywiązujemy się z powierzonych nam zadań terminowo oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Możemy zapewnić także doradztwo, a ponadto wykonujemy inwentaryzacje powykonawcze.


Urządzenia grzewcze

Firmy montujące pompy ciepła
0 komentarzy

Prezentujemy urządzenia ciepłownicze, które dedykowane są do domów oraz firm. Proponujemy duży wybór pomp ciepła. Gwarantujemy profesjonalizm i chętnie pomożemy przy doborze odpowiednich produktów. Proponujemy także produkty pozwalające na stworzenie skutecznej i funkcjonalnej instalacji grzewczej. Stale wprowadzamy nowe rozwiązania i śledzimy zmieniające się trendy w trosce o zagwarantowanie, jak najlepszej oferty naszym Klientom.


Domki z drewna

Domki całoroczne drewniane
0 komentarzy

Projektujemy i wykonujemy domki całoroczne drewniane z piętrem oraz parterowe. Nasze budowle wyróżniają się wyjątkowym mikroklimatem, który zapewnia zdrowe warunki mieszkania. Wykonujemy budynki mieszkalne zgodnie z gotowymi projektami oraz na bazie dostarczonych przez klientów dokumentacji. Zachęcamy do kontaktu i podjęcia współpracy.


Płyn do desek zewnętrznych

Olej do drewna na zewnątrz
0 komentarzy

Nowoczesne i profesjonalne preparaty, jak te, które znaleźć można w naszej ofercie, stanowią doskonałe zabezpieczenie powierzchni z naturalnych materiałów. Olej do drewna na zewnątrz to świetna alternatywa dla tradycyjnych lakierów. Pokrywa się nim deski na tarasach lub w pomieszczeniach. Dostępne są różne warianty, zarówno takie, które nie ingerują w wygląd. Ich skład skomponowano z myślą o podniesieniu zarówno walorów estetycznych, jak i właściwości użytkowych.


Mila-Wall

Ścianki ekspozycyjne
0 komentarzy

Proponujemy nowoczesne i praktyczne ścianki ekspozycyjne, będące doskonałym sposobem na promocję Twoich artykułów. Jeżeli zależy Ci na współpracy z doświadczonym i profesjonalnym partnerem, wybierz naszą firmę. Przekonaj się, że ścianki ekspozycyjne znajdą zastosowanie także w Twoim przypadku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Agencja nieruchomości na Dolnym Śląsku

Biuro nieruchomości Lubin
0 komentarzy

Pośrednictwa w sprzedaży i zakupie dokonujemy w oparciu o wysokie standardy etyczne przyjęte w naszym zawodzie. Biuro nieruchomości z Lubina pomoże w rzetelnej wycenie Twojego domu czy pomieszczenia biurowego i negocjacjach z ich potencjalnymi kupcami. Zajmiemy się także reklamą Twojej oferty na najpopularniejszych portalach.


« 1 2