« Strona główna

Budownictwo i wynajem - Wynik 2

Urządzenie grzewcze

Piec na pellet 12kw
0 komentarzy

Mamy dla Państwa piec na pellet 12 kW. Urządzenie przeznaczone jest do podgrzewania cieczy w układach ciepłej wody użytkowej. Służy też do ogrzewania pomieszczeń o metrażu do 150 m2. Wyposażamy je w niezbędne elementy, takie jak zawór bezpieczeństwa, naczynie przeponowe bądź zbiorcze czy wężownica schładzająca.


Artykuły elektryczne sklep online

Artykuły elektryczne sklep online
0 komentarzy

Potrzeb Ci dobre artykuły elektryczne? Doskonale się składa! Czegokolwiek szukasz, na pewno znajdziesz to u nas. Sprzedajemy produkty renomowanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród nich dostępne są różnego rodzaju kable i przewody, a tym telekomunikacyjne, okrągłe w drucie, płaskie, ziemne, głośnikowe, gumowe, spawalnicze, napowietrzne, komputerowe, ekranowe, pojedyncze, antenowe oraz wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi propozycjami oraz złożenia zamówienia.


sklep online płytki

płytki ścienne sklep online
0 komentarzy

Planujesz remont łazienki? Kup płytki ścienne od polskich producentów. Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym. Polecamy je z uwagi na dużą wytrzymałość i eleganckie wzornictwo. Taki wystrój łazienki na pewno nie znudzi ci się przez kolejne lata. Pamiętaj - nie ma takiego wymiary kafli, którego nie trzeba byłoby docinać.


Polski producent systemu ciepłego montażu

Ciepły montaż
0 komentarzy

Zapraszamy do skorzystania z usług, jakie dla Państwa świadczymy zapewniając do ich realizacji najwyższej klasy materiały, jakie zapewniają w Państwa domach odpowiednią izolację. Oferowany przez nas w niezwykle atrakcyjnych cenach ciepły montaż wykonywany jest przez naszych doświadczonych fachowców w ten sposób, by zapewnić Państwu termoizolację okien, znajdujących się w Państwa domach czy też budynkach. Dzięki niemu możecie Państwo zmniejszyć koszty związane z eksploatacją budynku czy domu prywatnego.


Trasy kablowe

Korytka kablowe
0 komentarzy

W celu spełnienia różnorodnych oczekiwań swoich odbiorców, sklep elektryczny 750v.pl nieustannie pracuje nad poszerzeniem asortymentu i udoskonaleniem jakości swoich produktów. Obecnie firma poleca między innymi znakomite perforowane korytka kablowe, które wykorzystywane są np. w szafach sterowniczych.


Gotowe domy do zamieszkania

domy prefabrykowane
0 komentarzy

Firma PW House specjalizuje się w budownictwie modułowym i prefabrykowanym. Realizujemy zlecenia obejmujące budowę całorocznych domów mieszkalnych według gotowych projektów oraz na podstawie indywidualnych zleceń. Wszelkie elementy wykonujemy we własnym zakładzie produkcyjnym. Wyróżniają się one nowoczesnym, ekologicznym charakterem, krótkim czasem budowy oraz doskonałym mikroklimatem i izolacją cieplną. Proponowane projekty charakteryzują się również wyjątkowymi walorami estetycznymi oraz konkurencyjnymi cenami.


Sufity podwieszane - sprzedaż i montaż

Sufity podwieszane - sprzedaż i montaż
0 komentarzy

Czasem wydawać by się mogło, że coś takiego, jak sufity podwieszane mineralne to jest niemożliwe. A jednak - czas pędzi do przodu i różne domieszki minerałów wykorzystuje się w różnych produktach. Przyszedł czas na to, żeby dodać je do sufitów, no i proszę co powstały - wspaniałe sufity higieniczne, które zapewniają higienę hali sportowej, a przynajmniej pozwalają zachować świeże powietrze na hali bez otwierania okien. Sufity podwieszane są przyszłością wykańczania hal i boisk sportowych na całym świecie.


« 1 2